Попередній склад КСП було звільнено.

З 17 вересня у Києві почали працювати інспектори Комунальної служби перевезень, які контролюватимуть дотримання нових стандартів пасажирських перевезень на маршрутах міста. Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов у своєму Telegram-каналі.

За його словами, для фіксації порушень інспектори будуть «озброєні» постійно включеними боді-камерами.

«Очима цих інспекторів місто фіксуватиме дотримання на маршрутах цілком конкретних речей: температурний режим в салонах, наявність усіх необхідних документів у водіїв, відсутність шумового й візуального забруднення всередині автобусу, наявність уніфікованого інформаційного плакату із портретом і даними водія, технічний стан транспорту, чистоту, наявність форменного одягу у водіїв, пристосованість автобусу до перевезення осіб з інвалідністю та багато іншого», – зазначив чиновник.

Перед виходом на рейди Усов закликав інспекторів «не боятися нічого», крім неефективності та зв’язків з маршруточною мафією».

«Один склад Комунальної служби перевезень ми вже в повному складі звільнили. Якщо треба буде – звільнимо й наступний», – цитує Усова його Телеграм.

Нагадаємо, для  контролю температурного режиму в салонах автобусів КСП придбала спеціальні термометри.

Фото: КМДА