В поліції кажуть, що підлітки начебто погрожували їм фізичною розправою. Відомство начебто почало службове розслідування.

Один зі столичних правоохоронців застосував фізичну силу до підлітка при затриманні компанії молодих людей. Відеодоказ поширюють свідки цієї події в соцмережі Instagram.

Користувачка Олена Литвинчук повідомляє, що підлітки відпочивали компанією і слухали музику — людей, яким вони могли б заважати, поруч начебто не було. Зауваження через музику їх зробив невідомий чоловік, який зі слів Литвинчук представився «працівником станції». Чоловік силою забрав музичну колонку у підлітків, закрив її у своїй машині і викликав поліцію.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Алена Литвинчук (@litvinchuk5555)

«На відео НЕ повнолітній хлопець, який отримує удари від правоохоронних органів !!! Без понятих вивертають кишені і особисті речі, перехожі які стали свідками цього поліцейського свавілля намагалися заступитися за хлопців так як бачили все що відбувалося у відповідь отримали від поліції хамство» — пише жінка у своїй публікації.

На прикріплених відео поліцейські спочатку обшукують кишені підлітків, потім один з правоохоронців дає хлопцеві сильного запотиличника. Таким чином коп зреагував на прохання «Можна полегше».

На наступному ролику коп вже наздоганяє цього ж підлітка, який від нього виривається, хапає його за куртку, валить на землю і сідає зверху. Що стало причиною такої реакції, незрозуміло.

В публікації також вказане ім’я поліцейського, який хапає підлітка на цих відео — це начебто патрульний Дмитро Миколайович Радченко. Стверджується також, що хлопцеві на відео, якого затримували — 14 років.

В Нацполіції не вказуючи жодних подробиць інциденту повідомили, що почали службове розслідування після того, як «у соціальних мережах з’явився відеозапис, де видно, як поліцейські застосували фізичну силу до громадянина».

«… патрульні отримали виклик на вулицю Вишгородську, де заявник повідомив, що компанія з восьми осіб розпивала алкогольні напої та слухали голосну музику з нецензурними текстами. Після того, як громадянин зробив їм зауваження, компанія почала йому погрожувати фізичною розправою» — йдеться в повідомленні відомства.

Як ми повідомляли, минулих вихідних поліція зірвала концерти в двох клубах під приводом «роз’яснення карантинних вимог».

Фото: скріншот