У зв’язку з масовим отруєнням киян шаурмою в Дарницькому районі Держпродспоживслужба та інші уповноважені органи перевірять торговельні точки, що продають шаурму та інший фастфуд.

Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Києві.

21 червня відбулося засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на якому, враховуючи випадки захворювання громадян на гостру кишкову інфекцію після вживанням шаурми, з метою запобігання таким випадкам прийнято рішення забезпечити виконання комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів.

Було вирішено створити робочі групи, які мають забезпечити контроль за дотриманням власниками торговельний точок вимог законодавства про харчові продукти.

За результатами перевірки, у разі виявлення порушення вимог законодавства про харчові продукти, зокрема умов реалізації (недотримання гігієнічних вимог до потужності, харчових продуктів та персоналу, порушення температурного режиму, відсутність холодильного обладнання), відсутності державної реєстрації потужності тощо, недобросовісні бізнеси закриватимуть.

Як ми писали,  станом на 22 червня зареєстровано вже 24 випадки, пов’язані з вживанням шаурми, придбаної в павільйоні за адресою проспект Бажана, 3. Із яких 23 особи госпіталізовані до інфекційних лікарень Києва.

Наразі точка з продажу шаурми за адресою проспект Бажана, 3 – демонтована.

Фото: Відкриті джерела