Столицю планують облаштувати достатньою кількістю дошкільних та шкільних закладів освіти для доступного навчання.

В Києві є проблема забезпечення рівних можливостей у реалізації права на доступну якісну освіту дітей дошкільного та шкільного віку. Її вирішення значною мірою залежить від достатньої кількості освітніх закладів, розташованих в межах нормативної доступності.

Про це написав у своєму Facebook начальниик «Інституту Генерального плану міста» Сергій Броневицький.

За його словами, для вирішення цієї проблеми  передбачена низка заходів, які включають пропозиції з комплексної програми «Освіта Києва 2019-2023 роки», матеріали затверджених детальних планів території, проєкти забудови, інвестиційні проєкти тощо.

В залежності від типу території будівництво нових закладів освіти розподілили на два різновиди:
  • території активної забудови житловими будинками та комплексами, де будуватимуть нові заклади дошкільної та шкільної освіти;
  • ділянки реконструкції, де старі заклади освіти будуть реконструювати, переобладнювати та розширювати. Також передбачається повернення закладів освіти, які використовуються не за призначенням та будівництво вбудовано-прибудованих закладів дошкільної освіти.

Броневицький додав. що нові дитсадки та школи можуть також можуть розміщати у житлових будинках: вбудованих; вбудовано-прибудованих та прибудованих з окремим входом, а також вбудованих приміщень для груп короткочасного (до 4-х годин) перебування дітей дошкільного віку.

За його словами, це створить гнучку систему врахування потреб мешканців міста та значно скорочують радіуси їх доступності.

Фото: unsplash