30% коштів на ремонтні роботи мають частково надійти від самих киян. 70% робіт профінансує місто.

До кінця 2020 року у Києві з’явитсья ще щонайменше 100 «енергоефетивних» будинків. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, місто продовжує реалізацію програми енергоефективних проектів «70/30%», яка розроблена спеціально для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК). На її впровадження міська влада спрямує понад 100 мільйонів гривень.

«Зараз активно ведуться роботи в будинках – встановлюються індивідуальні теплові пункти з погодним регулюванням, утеплюються фасади, ремонтуються електрощитові та мережі тощо. Усі ці заходи мають дві ключові мети – досягти суттєвої економії енергоресурсів та підвищити комфорт будинків», – пояснив Петро Пантелеєв.

За словами чиновника, завдяки цій програмі у більш ніж 600 столичних будинках вже проведено роботи з покращення енергоефективності.

«…самі мешканці інвестували понад 253 млн грн у термомодернізацію своїх будинків. Місто ж надало допомогу в розмірі 516 мільйонів», – розповів Пантелеєв.

Також заступник Віталія Кличка нагадав, що крім програми «70/30%», яка діє на умовах конкурсу, існує аналогічна програма «Капремонти» — для усіх без винятку будинків, зокрема й тих, де ОСББ чи ЖБК не створені.
Фото: Facebook