В договорі був відсутній кошторис витрат та не вказано термін демонтажу встановлених конструкцій.

Директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова у своєму Facebook показала, як пройшла приватна вечірка у комунальному закладі — театрі «Сузір’я». Барінова залишилася задоволена рівнем організації, але має претензії до договору оренди приміщення.

Зі слів Барінової, її запросили на цю вечірку, пообіцявши «дух Studio54» (культовий клуб в Нью-Йорку, вже закритий). Квитки коштували від 500 до 1200 гривень, але чиновниця пише, що їй сподобалося.

«Організатори не обдурили та виправдали очікування – у модерному інтер’єрі публіка відривалася не гірше, ніж показують в американському кіно. Круто, що ми вчимося проводити сучасні події в таких локаціях. Повністю це підтримую, але в той же час важливо, щоб ці події відбувалися на взаємовигідних умовах та в рамках законодавства» — зазначила вона.

Барінова уточнює, що коли попросила показати договір оренди приміщення, чекати на нього довелося кілька годин. Плата за оренду склала 8 тисяч гривень — чиновниця пише, що це приблизно 8 квитків на вечірку.

«Договір складений достатньо поверхово, без вказування часу монтажу-демонтажу. Певно, поспіхом робили… Ну то таке, головне, що все ж таки зробили. Сумма – 8000 грн., тобто вісім квитків. Непогана арифметика виходить. До речі, в договорі кошторис витрат на проведення заходу відсутній, тому звідки взялась ця сума…?» — пише вона.

Директорка департаменту підсумовує, що планує запросити порядок проведення культурно-мистецьких заходів у подібних закладах.

«Тому нагадую шановним керівниками комунальної мережі — ми уважно слідкуємо за тим, що відбувається у ваших закладах, нам справді цікава ефективність вашого господарювання та її відповідність законодавству» — пише Барінова і закликає укладати договори з орендаторами на повністю прозорих умовах.

Нещодавно Барінова анонсувала маркет KYIVNESS у Шоколадному будинку до Дня святого Миколая.

Фото: Фейсбук