Зі слів очільника військової адміністрації Миколи Жирнова, в ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій.

Фактичних ознак формування військ в Брянській та Курській областях рф для наступу на північ України не спостерігається. Однак намір захопити Київ у рашистів зберігається — про це йдеться у зверненні голови Київської міської військової адміністрації Миколи Жирнова на сайті КМДА.

Таким чином в КМВА прокоментували інформацію пр оте, що рф накопичує сили та засоби у вказаних областях.

Однак знаємо, що російська федерація може також використовувати і території білорусі. Росія від своєї агресивної мети оволодіти всією території України не відмовилась. Київ як столиця є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами. Враховуючи значну кількість людського та матеріально-технічного ресурсу, небезпека повторного наступу залишається” — йдеться в повідомленні.

Вказано, що для реального повторного наступу на Київ російським фашистам потрібно більше часу та ресурсів.

Ми розуміємо, що для повторного наступу потрібно створити велике угрупування військ, а для цього потрібен час на підготовку особового складу, озброєння військовою техніку та матеріально-технічних засобів. У сьогоднішніх умовах раптово або за короткий термін цього здійснити неможливо” — йдеться в повідомленні.

Зі слів Жирнова, ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій.

Ми щодня пильно стежимо за діями противника. І готуємося до його зустрічі: готуємо рубежі та позиції в інженерному відношенні, будуються оборонні споруди, визначена місцевість готується для замінування, проводиться підготовка військ з урахуванням набутого досвіду. Загроза існує та існуватиме, доки ми не переможемо, однак Київ готується дати належну відсіч ворогу” — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вранці понеділка губернатор Курської області заявив, що Москва відправила в регіон війська, артилерію та ракетні установки.

Фото: Фейсбук