Згадування КМДА у ЗМІ в контексті кримінального провадження стосовно посадовця Укртрансбезпеки назвали маніпуляцією.

Затримання на хабарі в. о. керівника Північного міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) стосувалося саме його посадових обов’язків як працівника зазначеної служби, і жодним чином не пов’язане із діяльністю КМДА.

Повідомили в прес-службі адміністрації.

Як зазначається,  кілька засобів масової інформації опублікували новину, у якій пов’язали цей факт із діяльністю КМДА, посилаючись на те, що затриманий був членом конкурсного комітету на визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах.

“Зазначимо, що затриманий не є співробітником Київської міської державної адміністрації. У конкурсному комітеті він представляв центральний орган державної влади, підпорядкований напряму Кабінету Міністрів України. Однак не взяв участі в жодному засіданні комітету”,  – йдеться в повідомленні.

Проте кандидатуру затриманого керівництво Укртрансбезпеки запропонувало Київській міській державній адміністрації листом № 915/5.1/14-21 від 03.03.2021 р.

Відповідно до п. 23 Постанови Кабінету Міністрів № 1081 від 03.12.2008р. «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» Київська міська державна адміністрація не може відмовити у включенні до конкурсного комітету представникам таких органів центральної влади, як Укртрансбезпека, Національна поліція і територіальні органи з надання сервісних послуг МВС.

“Згадування Київської міської державної адміністрації у ЗМІ в контексті кримінального провадження стосовно посадовця Укртрансбезпеки – це маніпуляції, і останнім часом вони стали системними”, – підсумували в КМДА.

Нагадаємо, минулого тижня у столиці затримали главу столичної “Укртрансбезпеки”, який вимагав від київських маршрутників мінімум $500 щомісяця.

Фото: facebook