Найбільш завантаженою залишається «червона» лінія підземки.

У 2020 році столичною підземкою скористалися 279 мільйонів 484 тисячі пасажирів. Це на 56% менше, ніж у попередньому році, повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Епідемія коронавірусу і карантинні обмеження відобразилися на кількості перевезених у минулому році пасажирів. Проте незмінними лишаються станції-лідери за пасажиропотоком. Так, найбільш завантаженою у 2020 році залишилася станція «Академмістечко». За рік нею скористалися 12,5 млн киян та гостей столиці. Наступною за пасажиропотоком є «Лісова» – 11 млн 560 тис. пасажирів», – зазначив заступник голови КМДА.

За словами Густєлєва, найменше пасажирів традиційно зафіксовано на станції «Дніпро» – 555 тисяч. Загалом «червона» лінія з 18 станцій перевезла майже 114 мільйонів людей.

«Синя» лінія – друга за завантаженістю. Минулого року нею скористалися 97,7 млн пасажирів. Найбільший пасажиропотік був на станції «Мінська» – 9,3 млн, мінімальний – на «Поштовій площі» – 2,6 млн пасажирів», – поінформував чиновник.

«Щодо «зеленої» лінії  метро, то нею за рік скористалися 67,8 млн киян та гостей столиці. Найбільші пасажиропотоки на станціях «Лук’янівська» – 7,8 млн пасажирів та «Видубичі» – 6,7 млн пасажирів. Найменше на цій лінії користуються «Червоним хутором» – 1 млн 50 тис. пасажирів», – додав заступник голови КМДА.

Раніше ми повідомляли, що автомати-поповнювачі е-квитка у метро більше не зберігають решту.

Фото: фейсбук