На вулиці відремонтують підземні інженерні мережі, оновлять покриття і тротуари.

Стартував капітальний ремонт нових ділянок вул. Івана Франка, нині роботи тривають на ділянці від вул. Богдана Хмельницького до бульвару Тараса Шевченка. Про це повідомляє КМДА.

Згодом оновлюватимуть частину від вул. Ярославів Вал до буд. № 18 на вул. Івана Франка.

«Перевтілення на вулиці будуть масштабні. Вони стосуватимуться як наземної, так і підземної частини вулиці. Загальна площа нового асфальтового покриття, яке влаштують на вулиці, складатиме 3500 кв. м. Тротуарів майже удвічі більше – 5800 кв. м, їх влаштують із ФЕМ. З’явиться на вулиці й велодоріжка, яку з’єднають із уже існуючою велоінфраструктурою», – зазначив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За його словами, ремонтні роботи розпочнуть із підземної частини вулиці – із заміни інженерних мереж. Буде перевлаштовано 200 м. тепломереж та каналізації, а також відремонтовано оглядові колодязі дощової каналізації.

«Також у рамках капітального ремонту на вулиці встановлять 21 нову опору освітлення і змонтують енергоощадні LED-ліхтарі. Крім того, облаштують новий світлофор, проведуть заходи з благоустрою та озеленення території», — зазначив чиновник.

Густєлєв нагадав, що минулого року місто оновило вул. Івана Франка на ділянці  від вул. Богдана Хмельницького до буд. №17 на вул. Липинського. В рамках ремонту на вулиці було оновлено не тільки дорожнє покриття і тротуари, а й влаштована велосмуга, встановлені велостійки для велосипедистів, впорядкована зона для паркування автівок, замінено освітлення, оновлено газон, висаджені дерева тощо.

Як ми писали, до кінця літа на  Франка частково обмежили рух.

Фото: КМДА