Будинки зводять у Деснянському районі столиці.

На території житлового масиву Троєщина продовжується будівництво житла для людей, які постраждали від забудовника «Еліта-центр». Про це повідомляє сайт КМДА.

Найближчим часом тут почнеться зведення ще кількох будинків.

«Розглянули заявки інвесторів, які планують будівництво житлових комплексів у Деснянському районі Києва. Попередньо узгодили кілька заявок, наразі чекаємо на проведення конкурсу. Після завершення конкурсу частина ошуканих вкладників отримає власне довгоочікуване житло», – заявив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп під час наради з представниками потерпілих від «Еліта-Центр».

При цьому він зазначив, що ділянки під забудову необхідно обирати якомога ретельніше, щоб не було повторення ситуації на вулиці Здолбунівській, де місцеві активісти блокували будівництво житла.

За даними МВС, у результаті будівельної афери «Еліта-Центр», яку було розкрито в лютому 2006 року в Києві, постраждало 1760 людей. Без житла досі залишаються більше 1200 інвесторів. 

Раніше ми повідомляли, що один з будинків для постраждалих зводять на вулиці Милославській, орієнтовний термінвведення в експлуатацію об’єкту – ІІ квартал 2021 року.

Фото: фейсбук