Чиновники нагадали про онлайн-ресурси, які можуть стати у пригоді забудовникам.

Столичні будівельні компанії можуть користуватися відкритими онлайн-ресурсами для проектування безпечних та законних будівництв. Про це повідомляє у своєму Facebook заступник начальника Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій.

Онлайн-ресурси в допомогу забудовнику. В роботі Департаменту містобудування та архітектури КМДА працівники…

Опубліковано Юрій Тацій Понеділок, 27 липня 2020 р.

Для цього чиновник запропонував наступні ресурси:

  • Держгеокадастр — тут можна знайти ділянку за кадастровим номером, дізнатися цей номер, отримати інформацію про цільове призначення, вид використання та вид права на земельну ділянку;
  • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно — тут можна отримати інформацію про зареєстровані речові права на об’єкт нерухомості, іпотеки, застави, рішення суду щодо них, правовстановлюючі документи на об’єкт, технічні паспорти будівель та споруд, рішення реєстраторів про реєстрацію та інше. Всю інформацію можна отримати за ідентифікаторами: адресою, кадастровим номером ділянки та ін.;
  • Єдиний державний реєстр судових рішень, де можна перевірити, чи наявні судові справи стосовно певної ділянки або нерухомості.

Також Тацій написав, що працівники Департаменту містобудування та архітектури часто використовують у роботі і неофіційні джерела інформації — наприклад, Google Maps, та супутникові карти Києва.

Нагадаємо, сьогодні ми повідомляли про те, що кияни вкрай неоднозначно відреагували на новобудову на вулиці Сагайдачного.

Фото: pixabay