За словами Миколи Поворозника, рішення будуть ухвалювати депутати КМР.

Київрада розгляне питання повернення електронної оплати проїзду у громадському транспорті на черговій сесії. Рішення щодо того, з якої дати на якому виді транспорту повернуть електронну оплату за проїзд ухвалюватимуть депутати, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Сьогодні збільшується кількість громадського транспорту. Люди виходять на роботу, вони потребують заробітної платні. Відповідно, сам транспорт потребує розхідних матеріалів, треба сплачувати за пальне і електрику», – зазначив Поворозник.

Він нагадав, що місто зробило проїзд у громадському транспорті безоплатним на час евакуації населення з Києва. Кияни користуються послугами громадського транспорту безкоштовно із 24 лютого, тобто від початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну.

Сьогодні міська влада закликає киян за можливості не пересуватися містом приватним автотранспортом без нагальної потреби через брак палива, а користуватися громадським транспортом.

Мережа постійно розширюється, аби забезпечити перевезення мешканців, які повертаються у столицю.

В КМДА нагадують, що у столиці працюють: 141 автобус на 63 маршрутах; 68 трамваїв на 16 маршрутах; 80 тролейбусів на 25 маршрутах. Також працює метрополітен.

Приватні перевізники здійснюють перевезення на 80 маршрутах загальною кількістю майже 459 автобусів.

Як ми писали, очікується, що платний проїзд повернуть з 16 травня.

Фото: Фейсбук