Паркувальники-нелегали вказують водіям де паркуватися та збирають гроші готівкою.

Репортаж з місця проведення рейду провела кореспондентка «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

В Управлінні з паркування при КМДА пояснюють, що нелегальні, або «чорні» паркувальники – це чоловіки в повсякденному одязі, які допомагають водіям припаркуватися і беруть готівкою плату за місце. Щойно з’явлються справжні представники Управління з паркування — аферисти зникають.

Разом з ліцензійними інспекторами з паркування журналістам вдалося зафіксувати діяльність таких нелегалів після рейду біля Бессарабського ринку.

В інспекції з паркування нагадують, що водіям, які платитимуть паркувальникам-нелегалам, також загрожує штраф.

Також інспектори продовжують рейди в пошуках паркувальників, які працюють без необхідних дозволів.

 

Нагадаємо, як у Києві невідомі понівечили інформаційні таблички на паркувальних майданчиках. В Управлінні з паркування при КМДА припускають, що це справа рук паркувальників-нелегалів. Серед зіпсованого майна — інформаційні таблички з QR-кодами, відсканувавши які водії легко сплачують за місце. Нові умови оплати повноцінно запрацювали з понеділка і саме тоді, вночі невідомі понівечили 24 таблички, позаливали фарбою і зеленкою QR-коди, або механічно пошкодили їх. Інспекція з паркування збирається замінити пошкоджені знаки. Як повідомлялось, збитків завдано на 15 тисяч гривень.

Як ми повідомляли, в Києві змінили ціни на паркування в різних зонах.

Фото: Фейсбук