Зокрема, на Хрещатику закрили кілька літніх майданчиків.

Окрім двох ресторанів, про які ми повідомляли раніше, за порушення карантинних обмежень у столиці покарали ще кілька закладів. Їх перелік наводить сайт КМДА.

Так, разом з ресторанами «BAO» та «Хлібний» припинено роботу спортивного клубу «Fizika»; також було виявлено та зачинено три літніх майданчики на вулиці Хрещатик, які працювали з порушенням карантинних заходів.

Перевірки проводили спільні групи у складі працівників ГУ Держпродспоживслужби в місті Києві спільно з КП «Муніципальна охорона» та представниками поліції. На підставі виявлених порушень на посадових осіб закладів складено протоколи за ст. 44-3 КУпАП. Санкція статті передбачає штраф для громадян від 17 до 34 тисяч гривень, а на заклади чекає штраф від 34 до 170 тисяч.

Крім того, проведено перевірку готелю 11 Mirrors, у якому виявили порушення у дотриманні карантинних заходів. За результатами перевірки складено адміністративний протокол за порушення карантинних обмежень та накладено штраф; готель зможе працювати після виправлення недоліків і з дотриманням протиепідемічних заходів.

Як ми повідомляли, столичним закладам не дозволяють відкривати літні майданчики.

Фото: Фейсбук