Всього у програмі 165 заходів.

До Дня Києва і Дня столиці підготовлено різноманітну святкову програму, особливо насиченими на події стануть вихідні 29-30 травня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Для того, щоб киянам і гостям міста було легше орієнтуватися в заходах, Департамент культури КМДА створив онлайн-календар подій.

«Складаючи програму, ми передбачили для киян найрізноманітніші активності на будь-який смак. Окрім фестивальної частини, заплановано й низку турнірів та змагань із різноманітних видів спорту. Як завжди, під час святкування Дня Києва відбудеться наймасштабніший щорічний спортивний благодійний проєкт «Пробіг під каштанами». Також в усіх десяти районах столиці відбудуться цикли заходів у різних форматах», – розповів Валентин Мондриївський.

Всього у рамках святкування Дня Києва передбачено понад 160 заходів, завантажити їх детальний розклад можна на сайті КМДА.

В міськадміністрації зауважують, що святкування в Києві розпочалось учора із музичної екскурсії Андріївським узвозом. Попереду ще багато тематичних онлайн і офлайн спортивних, культурно-мистецьких і розважальних заходів, які триватимуть у всіх десяти районах міста.

В КМДА наголошують, що формат проведення масових заходів адаптовано до чинних карантинних вимог, а основними локаціями центральних святкових подій стануть Арка дружби народів та Співоче поле.

Як ми повідомляли, учора в рамках святкування відбувся виступ чоловічої хорової капели на Андріївському.

Фото: Фейсбук