Кожен покажчик матиме QR-код та піктограму шрифтом Брайля.

Столиця завершує розробку нового зразка навігації для об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв, пише сайт КМДА.

Зі слів чиновника, нова навігація на зупинках громадського транспорту, станціях метрополітену, у підземних пішохідних переходах враховуватиме потреби всіх киян та гостей міста. Він стверджує, що це буде єдиний зразок і всі покажчики матимуть QR-код та піктограми шрифтом Брайля.

«Столичною інфраструктурою щодня користуються мільйони киян та гостей столиці. І, на жаль, не завжди, знаходячись на незнайомій вулиці, легко зорієнтуватися, в яку сторону треба рухатись, де вихід із підземного пішохідного переходу або зупинка громадського транспорту. Покращити орієнтування в місті можна за допомогою якісної навігації, єдиний зразок якої на завершальній стадії розробки», – зазначив Густєлєв.

Головною складовою нових покажчиків, на думку чиновника, буде саме обов’язкова наявність QR-кодів, за рахунок яких можливо миттєво зорієнтуватись щодо місця свого знаходження в системі GPS-навігаці. А також шрифту Брайля – для підвищення мобільності людей із порушеннями зору.

«Проста і в той же час зрозуміла для всіх навігація є складовою частиною зручної інфраструктури. І вже незабаром такі покажчики з’являться у столиці», – сказав чиновник.

Як ми повідомляли, нещодавно патрульні позначили на мапі найбільш аварійні ділянки на дорогах Києва.

Фото: КМДА