Жодних змін у навчальний процес вносити не будуть.

Із 15 лютого всі школи та садочки Києва відновлюють роботу у звичайному режимі. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

Комунальні служби за вихідні налаштовані подолати наслідки опадів, а за прогнозами синоптиків, рясні снігопади в Києві на той час припиняться, і на зміну їм прийде морозна погода.

«… комунальні служби підготували будівлі садочків і шкіл і перевірили, в першу чергу, на підключення тепла, бо за прогнозами температура вдень має впасти подекуди до мінус 15. Ми стежимо за ситуацією і в разі потреби будемо приймати оперативні рішення, але зараз жодних пересторог немає, і абсолютно всі заклади освіти відчинять свої двері в понеділок», – заявив чиновник.

Також він додав, що жодних змін у навчальний процес вирішили не вносити.

«Ми поспілкувалися з батьками і спільнотою і вирішили не змінювати режим роботи, щоб не збивати навчальний процес і звичний режим для дітей. Є така норма, що при -20 градусах керівництво навчальних закладів може самостійно вдіміняти навчання у цей день, але ми сподіваємося, що ми готові, і заклади готові, і дітям буде комфортно і зручно не дивлячись на низькі температури» — розповів Мондриївський в ефірі телеканалу «Київ».

Також в КМДА нагадують, що в столиці проводиться щоденний моніторинг відвідування шкіл та садочків, а також ситуації із захворюваністю на коронавірус. Усі заклади освіти отримали рекомендації щодо послідовності дій у разі зараження учнів та персоналу на COVID-19.

Як ми повідомляли, 12 лютого увечері міська влада столиці повідомила про закриття садочків та шкіл на 2 дні у зв’язку з негодою.

Фото: Фейсбук