Кияни збирають підписи під петицією за збереження закладу.

Столичний кінотеатр «Екран» не будуть зносити, а міська влада зробить усе для його відновлення та функціонування. Про це в ефірі програми «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ» повідомив в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, міська влада не планує зносити кінотеатр у Святошинському районі Києва, який було збудовано ще у 1911 році. Крім того, будівлю закладу будуть орендувати приватним підприємствам лише у випадку збереження функцій приміщення.

«Якщо ми говоримо про кіонтеатр з такою історією… з точки зору цінності його, дати йому зникнути — було б неправильно, кияни б нас не зрозуміли. Ми стоїмо на тому, що питання оренди комунального майна має стояти прозоро, зі збереженням функції приміщення» — розповів Мондриївський.

Також чиновник додав, що земля під будівлею кінотеатру обліковується за КП «Кінотеатр «Екран». Чутки про можливу забудову ділянки він назвав «черговою спробою маніпуляторів чи фахівців».

«Ми не дамо, не допустимо знищення культурної функції цього закладу, як і будь-яких інших. Ми працюємо зараз над системою дорожної карти… а будь-яка його видозміна можлива з урахуванням тих потреб, які є у містян, людей, які там живуть» — розповів Мондриївський.

Кияни тим часом створили петицію за збереження кінотеатру «Екран».

Раніше ми писали, що на Борщагівці навколо кінотеатру «Лейпциг» створять сучасний публічний простір.

Фото: скріншот