Діяльність деяких з цих компаній розслідують правоохоронці, кажуть в адміністрації.

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» повністю запустило в роботу систему теплопостачання столиці. Наразі комунальні керуючі компанії здійснюють локальні роботи для усунення повітряних «пробок» та нормалізації температурного режиму, повідомляє сайт КМДА.

Повідомляється, що у столиці ще залишаються окремі будинки, «де з провини службових осіб приватних компаній відсутня можливість підключити опалення».

«Через бездіяльність приватних підприємств, що є виконавцями послуг із теплопостачання, досі без опалення залишаються житлові будинки на вулиці Закревського, 53, 55, Деснянський район (ОСББ «Автотранспортник», виконавець послуги – ТОВ «Водоканал-Сервіс»); вулиці Вишгородській, 38-А, Оболонський район (ЖБК «Алмазний», виконавець послуги – ТОВ «Водоканал-Сервіс»); вулиці Корольова, 14, Святошинський район (ЖБК «Ювілейний», виконавець послуги – ТОВ «Водоканал-Сервіс»); вулиці Парково-Сирецькій, 10, Шевченківський район (ЖБК «Молодіжний», виконавець послуги – ТОВ «Водоканал-Сервіс», потім на заміну визначено ТОВ «Довірена особа»). При цьому ТОВ «Довірена особа» досі не має договору на постачання тепла в будинок» — йдеться в повідомленні.

В КМДА вказують, що за результатами засідання міського штабу, районні служби звернулись до мешканців та розмістили оголошення про шляхи вирішення питання теплопостачання в будинках та необхідності укласти угоди, які б дозволяли розпочати опалювальний сезон.

«Звертаємося до представників правлінь цих будинків негайно опрацювати запропоновані районними адміністраціями варіанти вирішення проблеми та запустити опалення в будинки і не наражати мешканців на дискомфорт і загрозу здоров’ю» — йдеться в повідомленні.

Повідомляється також, що за зверненням представників Київської міської ради, діяльністю ТОВ «Водоканал-Сервіс», що спричинила відсутність тепла в будинках, займаються правоохоронні органи.

Раніше на відсутність опалення скаржилися мешканці деяких багатоповерхівок Дарниці.

Фото: Фейсбук