Вона отримала безкоштовний екскурсійний тур в Чорнобиль.

В Управлінні туризму та промоцій КМДА назвали переможців всеукраїнського конкурсу «Твій Київ» на найкраще відео, присвячене столиці України. Про це повідомила Facebook- сторінка управління.

На конкурс було подано близько 50 відеоробіт. Журі оцінювало роботи на креативність, оригінальність, якість контенту, актуальність та розкриття теми туризму в столиці.

«Переможцем конкурсу стала Катерина Іванова, яка за результатами голосування набрала 144 бали з 180 можливих. Засновник «Аdventure tours in Ukraine» Сергей Севидов вручив переможниці конкурсу туристичну путівку з відкритою датою до Чорнобилю» — зазначили в управлінні.

Переможниця розповіла, що на створення ролика її надихало місто.

«Надихав Київ — ми гуляли, бачили, загоралися, знімали. Потім на монтажі просто подивилися — о, клас, давай зробимо» — розповіла Катерина Іванова журналістам програми «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Тепер найкращі відеоролики із зазначенням їхніх авторів мають опублікувати на офіційних ресурсах Управління туризму та промоцій КМДА та КП «Київський міський Туристично-інформаційний центр».

Раніше ми писали про новий інформаційний пункт для туристів, який відкрили у Києві.

Фото: скріншот