Віталій Кличко пообіцяв також фінансову допомогу медичній галузі столиці.

Міський голова Києва Віталій Кличко привітав і нагородив медиків комунальних лікарень, що стали переможцями відео-конкурсу «Подвиг лікаря». Про це повідомляє сайт КМДА.

Представникам трьох медзакладів Кличко вручив дипломи і подарунки для лікарень, які вони представляють – телевізор, інтерактивну дошку і ноутбук.

Kyiv Media

Конкурс відеострічок серед комунальних лікарень столиці відбувся вже втретє, цьогоріч – в онлайн-режимі. Участь у ньому брали 27 медичих закладів, а переможцями стали ті, відео яких отримало найбільшу кількість вподобань на спеціально створеному каналі в YouTube:

  1. Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 Святошинського району м. Києва;
  2. Київський міський пологовий будинок № 3;
  3. Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2.

Відеоролик лікарні-переможця можна побачити нижче:

Міський голова під час спілкування з лікарями пообіцяв фінансування на ремонт корпусів та нове обладнаня.

«Попри те, що за медичною реформою фінансування лікарень передали на державний рівень, ми продовжуємо вкладати кошти у реконструкцію та ремонти лікарень, закупівлю сучасного обладнання. На ці потреби тільки цього року Київ витратив понад 1,3 млрд гривень», – зазначив Віталій Кличко.

Віталій Кличко підкреслив також, що місто виплачує з бюджету Києва муніципальну надбавку медикам до заробітної платні; на ці видатки у 2020 році виділили понад 1 мільярд гривень. На медицину на наступний рік столиця запланувала 5,7 млрд гривень; зокрема, 400 млн грн – на реконструкцію, ремонти медичних закладів та їх оснащення.

Раніше ми писали про те, як лікарні Києва надають допомогу усім пацієнтам попри пандемію.

Фото: КМДА