Агітувати заборонено навіть у шкільних групах в месенджерах.

Заклади освіти у Києві не мають бути майданчиками для будь-якої політичної агітації. Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, ще у 2018 році Київрада заборонила агітацію в тому числі й в месенджерах, які використовують школярі та батьки в освітньому процесі, і навіть під час батьківських зборів.

Також, за словами Мондриївського, забороняється й використання матеріально-технічної бази для розміщення громадських приймалень чи для здійснення політичної агітації серед учнів.

«Ті ж особи, які порушуватимуть встановлені правила, будуть неминуче нести відповідальність згідно з законом. Повірте: винятків не буде! Незалежно від партії та займаної посади», – зазначив Мондриївський.

Зауважимо, що випадок політичної агітації на території навчального закладу у Києві був зовсім нещодавно — партія «Слуга народу» представила свій список у Київраду під час зборів на території КНУ імені Шевченка. Попри різку реакцію студентської спільноти та спостерігачів, тоді КМДА проігнорувала ситуацію; в партії Зеленського натомість заявили, що це не було порушенням закону, тому що збори провели у позанавчальний час.

Раніше ми писали про те, що київські школи вартуватиме Муніципальна охорона.

Фото: фейсбук