Для цього навіть було придбано спеціальну техніку.

У Києві за останні три роки суттєво зросли темпи відновлення асфальтного покриття та зелених зон після проведення аварійних робіт на теплових мережах. Про це під час засідання Колегії Київської міської державної адміністрації повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, у 2020 році КП «Київтеплоенерго» провело ремонтні роботи на 3,5 тисячах ділянок, а у 2019-му придбало техніку для відновлення асфальту після ремонтних робіт.

«Шість нових одиниць спецтехінки: термобункер, самоскид, коток та платформа для його перевезення, а також 2 спецавтомобілі. Наразі обсяги відновлення благоустрою майже на третину вищі, ніж кількість аварійних розриттів. Паралельно ми проводимо масштабну реконструкцію мереж, щоб знизити кількість аварійних пошкоджень мереж. За останні два роки в місті модернізували 270 км теплових мереж, тобто близько 10%. Це вже дало змогу на 15% зменшити кількість аварій», – пояснив Пантелеєв.

Як ми повідомляли, лише вчора на Академмістечку чотири будинки залишилися без опалення, а на Сирецькій водою залило дорогу.

Фото: КМДА