Ще 352 мешканці Ірпеня, які втратили дах над головою через російську агресію, отримають затишне і комфортне тимчасове житло у рідному місті.

Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

“Сьогодні разом із Послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцкі, Міністром розвитку громад та територій України Олексієм Чернишовим, головою КОВА Олексієм Кулебою, головою Інвестради Ірпеня Володимиром Карплюком ми запустили в повноцінну роботу модульне містечко «Дубки»”, – написав він у телеграм.

Модульні конструкції місто безкоштовно отримало від уряду Польщі, а до облаштування благоустрою, долучилося дуже багато людей, зокрема міські комунальні служби.

Модульне містечко «Дубки» складається із 88 чотиримісних житлових модулів. 55 із них – вже заселені. В них облаштувалися сім’ї медиків, освітян та військовослужбовців, які залишилися без житла. Також на території містечка є бібліотека, невеликий спортзал, дитяча ігрова кімната, кімната для відпочинку та зона для прання і прасування.

 Крім того, для мешканців «Дубків» не доведеться самим куховарити, адже для них готуватиме смачні гарячі страви команда World Central Kitchen. 

Маркушин повідомив про підготовку ще одного такого ж модульного містечка на території санаторію «Дубки». 

Фото: Маркушин