28 серпня в Ірпені відбулась благодійна пробіжка заради привернення уваги до відновлення міста та збору коштів на нагальну відбудову пошкоджених будинків.

Про це повідомляє Run Ukraine.

Відкрита пробіжка відбулась в рамках благодійного ЗАБІГУ ВІДНОВЛЕННЯ 2022 ONLINE: Етап Ірпінь. Організаторами стали Run Ukraine спільно з біговим клубом з Ірпеня Run in Irpin.
У повідомленні зазначили, що за три попередні етапи серії ЗАБІГІВ ВІДНОВЛЕННЯ було зібрано 248 344 грн, які вже переказали добровольчому будівельному батальйону Добробат на відновлення Бучанського району, Чернігівщини та Харківщини.
“Зараз триває 4 етап серії, де ми біжимо та збираємо кошти на відновлення Ірпеня. Сьогоднішня пробіжка є надзвичайно важливою, адже так ми додатково підіймаємо питання якнайшвидшої відбудови міста, та показуємо, що завдяки бігу кожен може долучитися до спільної великої справи – відбудови України”, – розповіли у Run Ukraine.
Учасники пробіжки долали обрану дистанцію у 8 км або 19 км за маршрутом, що пролягав через усе місто, щоб побачити страшні наслідки війни та разом з тим відчути незламний дух української землі, яка попри все продовжує жити.
Фото: Facebook Renovation Run 2022 Online