У Національному художньому музеї знайшли таємний вхід, який був прихований під шаром бетону і дерева.

Під час реставрації фасаду працівники знайшли двері, які раніше були ще одним входом до музею. Пишуть на сторінці музею в Instagram.

Аби не демонтувати двері, їх раніше закрили дранкою та залили цементом. Музей планує відновити двері та зробити їх запасним входом до музею.

«Ми обов’язково відновимо ці двері, приведемо їх до ладу. Тоді ці двері будуть виконувати функцію ще одного, запасного входу до музею» — прокоментувала Юлія Литвинець, генеральна директорка музею.

View this post on Instagram

Неймовірна новина❗❗❗ У NAMU відкрився новий портал!? Ні, ми не жартуємо. Під час реставраційних робіт фасаду під шаром пошкодженого тиньку реставраторам «відкрились» двері, які раніше були ще одним входом до музею. Колись їх вирішили не демонтувати, а просто закрити дранкою і залити цементом. «Ми обов’язково відновимо ці двері, приведемо їх до ладу. Сподіваємось, настане час і для генеральної реконструкції музею, його розширення. Тоді ці двері будуть виконувати функцію ще одного, запасного входу до музею» – прокоментувала цю подію, Юлія Литвинець, генеральна директорка музею. Безперечно найбільшою перевагою цього відкриття є те, що ці двері уможливлюють роботу з простором, не порушуючи і не втручаючись у конструкцію музею, не змінюючи структуру парадного входу.

A post shared by National Art Museum of Ukraine (@namu.museum) on

В музеї також зазначають, що двері уможливлюють роботу з простором, не порушують конструкцію музею та не змінюють структуру парадного входу.

Нагадаємо, Національний художній музей Києва збирає кошти на реставрацію культових скульптур.

Фото: Instagram