В адміністрації закладу кажуть, що його демонтували, і шукають, кому передати.

У фойє готелю «Турист», що на Раїси Окіпної, 2, зникло керамічне панно «Місто на семи пагорбах». Про це у своєму Facebook написав користувач Олексій Краєвський.

За його словами, панно розбили — замість нього у залі тепер пуста стіна.

Сегодня это панно разбито (разобрано, по утверждению руководителя гостиничного комплекса). Осколки (демонтированные…

Опубліковано Aleksey Krayevskiy Четвер, 8 жовтня 2020 р.

«Сьогодні це панно розбите (розібране, за твердженням керівника готельного комплексу). Осколки (демонтовані частини) вивезені… Зараз там гола стіна. Днем закінчили розбирати, прибиральниці все вимили» — йдеться в публікації.

Що насправді сталося з панно, достеменно невідомо. Під постом Краєвського директор готелю «Турист» Віталій Драган написав, що панно «було демонтовано фахівцями в даній сфері». Також, за його словами, інформацію про подальшу долю шедевру можна буде знайти на сайті готелю; станом на 9 жовтня там про це жодного слова.

Горельєф «Місто на семи пагорбах» створили ще під час будівництва готелю у 1986-му, його авторка — Галина Севрук, відома столична художниця та кераміст, якій нині 91 рік. На панно зображені княгиня Ольга і князь Ярослав з дочкою Ганною — королевою Франції.

Раніше ми повідомляли про те, що у Шевченківському районі Києва майже закінчили реконструкцію школи мистецтв, яка триває вже 15-ий рік.

Фото: фейсбук