Деякі депутати готують звернення у відповідні органи з вимогою заборонити її діяльність.

На територіїї госпіталю ветеранів війни «Лісова поляна», що в Пущі-Водиці, знаходиться каплиця, яка належить до Української церкви Московського патріархату. Депутати готують звернення до «компетентних органів» з цього приводу, написала у своєму Facebook депутатка від «Голосу» Соломія Бобровська.

За її словами, каплицю передали УПЦ МП під час президентства Віктора Януковича. При цьому юридично каплиця знаходиться на балансі госпіталю.

«Насправді, не вкладається в голові, що у госпіталі, де реабілітують ветеранів російсько-української війни, діє філіал ФСБ. Ці так звані священники не беруть участі у психологічній реабілітації військових, натомість прославляють російське вище духовенство, що благословляло московських солдат на війну з Україною» — пише депутатка.

Керівництво госпіталю начебто підтримало ветеранів, які обурились роботі такої каплиці на території державної установи.

Також Бобровська повідомляє, що після цього головна лікарка Ксенія Возніцина «стикається з постійними погрозами і пресингом». ВІд кого саме надходять погрози, вона не уточнила.

Депутатка повідомила, що готує звернення до компетентних органів з приводу роботи каплиці на території госпіталю.

Водночас, як пише «Останній Бастіон», погрози на адресу Возніциної надходять від генерал-майора у відставці Юрія Левченка, який є головою «Фонду ветеранів військової розвідки».

Також повідомляється, що місцева громада московського патріархату начебто «провела незаконні будівельні роботи, спрямовані на розширення загальної площі культової споруди», не маючи при цьому жодної дозвільної документації на проведення таких заходів.

Тим часом, у Києві священник із Чорткова встановив церковний МАФ на зеленій зоні.

Фото: Фейсбук