Активісти вважають, що це «умисне пошкодження територій, взятих під охорону держави».

В Голосіївському національному парку Коцюбинська селищна рада проводить незаконні дії — тягне до озера Любка електроопори. Про це пише у блозі на «Українській правді» головна редакторка руху ЧЕСНО Ірина Федорів.

За її словами, роботи почалися близько 9 ранку. Активістка пише, що це «умисне знищення чи пошкодження територій, взятих під охорону держави».

«Це територія Нацпарку «Голосіївський», межі якого в частині Біличанського лісу вже винесені в натуру. Але хоча межі винесені, але прокуратура ще не всі ділянки повернула в державну власність. Ось на кадастровій карті Ви можете бачити, що є червоні ділянки – які з карти вже прибрані та сині ділянки – це ті, які досі мають кадастрові номери приватної власності» — зазначає Федорів.

Кадастрова карта

Також вона повідомляє, що поліція начебто не хотіла приїздити на виклик, але в підсумку погодилася приїхати. Активістка вважає, що відповідальність за те, що відбувається, несуть «Слуги Народу» та ЄС, чиї депутати нібито «обіцяли виборцям біля озера, яке не є територією селища, створити парковку».

«А заправляє в Коцюбинському цими двома політичними брендами – Володимир Карплюк – колишній мер Ірпеня, команда якого отримала традиційно франшизи від партії центральної влади» — нагадує Федорів.

Як ми повідомляли, одіозний ОАСК зняв 27-метрові обмеження для будівництва ЖК на Печерську.

Фото: УП, Фейсбук