Задум хочуть внести до нової версії документу.

Проект нового Генплану Києва передбачає формування на території промзони Теличка (біля станції метро «Видубичі») великого ділового центру. Про це у своєму Facebook повідомляє КП «Генеральний план Києва».

Планується будівництво житлово-громадського центру з розміщенням державних адміністративних установ на територіях прилеглих до Дніпра. Розробники Генплану очікують, що площа забудови там складе близько 4,5 мільйонів м², що забезпечить близько 150 тисяч робочих місць.

«Тут (на Теличці – ред.) переважають підприємства будівельної індустрії та енергетики. Але основна частина первинних підприємств на території промзони не працює, чи в занедбаному стані, приміщення орендує дрібний бізнес. Близькість до центру міста та зручна транспортна розв’язка, з одного боку, і вихід до річки Дніпро, з іншого, роблять це місце дуже привабливим. Саме тому ревіталізація території викликає зацікавлення» — вважають у Генплані.

Місцевість Теличка – одна з найбільших промзон на правому березі Києва, її площа — близько 200 гектарів. Забудова промрайону формувалась протягом 50-70 років минулого століття.

Зауважимо, що про плани збудувати на Теличці великий діловий центр відомо давно. Місцевість уже зацікавила деяких гравців столичного ринку нерухомості: влітку про свій інтерес до Телички повідомляла група Taryan, автор будівництва Taryan Towers, до законності якого є багато питань. Також говорив про новий діловий центр у Києві і президент Зеленський (він не проти перемістити ОПУ з Банкової), але про його місцезнаходження не згадував.

Нагадаємо: новий Київгенплан Києва розробили на 99%, громадські слухання стартують в кінці листопада.

Фото: вікіпедія