Для цього потрібно відкрити хоча б один заїзд з кожного боку.

Подільсько-Воскресенський міст у Києві почне працювати після відкриття хоча б одного правобережного та лівобережного підходу. Для найскорішого пуску в експлуатацію замовником на першу чергу передбачається відкрити лівобережний підхід, який буде виходити на вулицю Оноре де Бальзака, повідомив голова «Інституту Генерального плану міста» Сергій Броневицький у своєму Facebook.

Водночас, за його словами, на Правому березі з’їзд передбачається організувати на вулицю Набережно-Рибальська, а заїзд — з вулиці Верхній Вал.

Броневицький також уточнив терміни кожного етапу будівництва, про які говорив раніше в контексті будівництва усіх запланованих заїздів на міст.

«Найкоротший термін, який відображається в Генплані, за чинними нормативами, – це етап у 5-7 років. До переліку першочергових заходів відносяться і ті, які будуть реалізовані впродовж семи років включно, і ті, що будуть реалізовані вже за кілька місяців. Тобто, коли ми говоримо про будівництво на етап 5 років, то об’єкт може бути готовий і цього року. А коли на етап 15 років, то, за умов достатнього фінансування, він може бути зданий набагато раніше, навіть за кілька найближчих років» — уточнив чиновник.

Також Броневицький стверджує, що міська влада Києва робиться усе для того, щоб запустити рух по Подільському мостовому переходу вже в 2021 році.

Як ми повідомляли, нещодавно роботи на мосту інспектував міський голова Віталій Кличко.

Фото: Фейсбук