Всього заплановано 3 під'їзди, їх запускатимуть не одночасно.

Влаштування Подільського мостового переходу передбачено в усій містобудівній документації столиці, проте через складність його зведення міст будується вже дуже довго. Після завершення будівництва об’єкт матиме 3 лівобережних підходи, нагадали в КП «Генеральний план Києва».

Також в організації зазначили, що міст зводять так довго через те, що він будується разом з трасою Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, має найбільшу протяжність порівняно з іншими мостами, та потребує вирішення майнових питань.

Відповідно до рішень проекту Генерального плану, Подільський мостовий перехід матиме три основних лівобережних підходи:

  • на вулицю Оноре де Бальзака; даний підхід передбачається звести вздовж залізниці, й він проходитиме до існуючої транспортної розв’язки, яка знаходиться на перетині проспекту Романа Шухевича з вулицею Оноре де Бальзака. Даний підхід є першочерговим, і він буде збудований протягом найближчих 5 років;
  • на вулицю Алішера Навої; цей підхід буде частково проходити вздовж залізниці і далі виходити на подовження вулиці Алішера Навої. Для реалізації даного заходу передбачається реконструкція вулиці Алішера Навої, його передбачається реалізувати протягом 10-15 років;
  • через озеро Радунка з виходом на вулиці Микитенка та Сулеймана Стальського. Для реалізації даного заходу передбачається будівництво мостового переходу через озеро Радунка. Для цього передбачається реконструювати вулиці Микитенка та Сулеймана Стальського, а сам підхід забезпечить вихід Подільського мостового переходу на вулицю Братиславську. Цей підхід буде зведено на перспективу.

В Генплані кажуть, що запустити одночасно всі підходи не вийде, тому мостовий перехід буде запускатися певними пусковими комплексами. Спочатку міст матиме вихід на вулицю Бальзака (це має забезпечити обслуговування мешканців ж/м Троєщина), потім на Алішера Навої (має забезпечити обслуговування ж/м Воскресенка).

Також в організації зазначають, що Подільський міст зводиться перш за все для Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену.

Нещодавно міський голова показував, як відбувається будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

Фото: Фейсбук