Схоже, що румунський наставник таки буде тренувати біло-синіх.

Мірча Луческу залишиться на посту головного тренера «Динамо» Київ. Про це сьогодні повідомляє сторінка столичного клубу у Facebook.

Напередодні румунські ЗМІ написали про те, що Луческу відмовиться від роботи в «Динамо» через вороже ставлення вболівальників команди. Сьогодні ж київський клуб повідомляє, що першоджерелом цієї інформації став лист, якого Луческу написав Суркісу іще 25 липня, через 2 дні після призначення. У ньому румунський тренер начебто повідомляв, що збирається відмовитися від 2-річного контракту по 3 мільйони євро за сезон.

Офіційно про Мірчу ЛуческуНа сторінки румунської преси потрапив текст листа, який Мірча Луческу адресував особисто…

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Вівторок, 28 липня 2020 р.

«…перебуваючи під глибоким враженням від реакції частини київських уболівальників і ЗМІ у зв’язку з його запрошенням до «Динамо», Мірча змушений був поділитися з Ігорем Михайловичем деякими сумнівами… Ігор Суркіс того ж дня відповів пану Луческу таким же особистим посланням в епістолярному жанрі», — йдеться у повідомленні

Після переписки з Суркісом Луческу начебто погодився тренувати Динамо. Але яким чином особисте листування між тренером і президентом опинилося в руках румунських медіа, в «Динамо» не повідомляють.

Водночас, представники ультрас київського «Динамо» зраділи новині про відставку. Сьогодні ж вони заявляють, що нормально працювати у Києві Луческу не зможе за будь-яких обставин.

«Ваша поява в Києві у вівторок 28 липня може означати лише одне: ви обрали гроші і вбили клин між командою і вболівальниками. Обіцяємо вам не тільки “теплий” прийом, а й найскладніші умови для роботи. Це будуть самі непрості мільйони євро у вашій кар’єрі», — звернулися вболівальники до Містера.

Сьогоднішній день подарував нам промінь надії на здоровий глузд щодо можливої співпраці "Динамо" і Мірчі Луческу….

Опубліковано WBC Ультрас Динамо Понеділок, 27 липня 2020 р.

Румунському наставнику динамівські фани пригадують не лише образи на адресу столичного клубу, а й неоднозначні політичні заяви. Крім того, очоливши «Динамо» Луческу побив рекорд: він став найстарішим діючим футбольним тренером (74 роки та 363 дні). Уже завтра, 29 липня, Мірчі виповниться 75.

Своє звернення ультрас завершують тим, що і у Луческу, і у керівництва «Динамо» ще начебто є час до початку нового сезону, аби відмовитися від співпраці.

Водночас, сайти фанатів «Динамо» сьогодні повідомляють, що Мірча Луческу таки прилетів у Київ чартерним літаком з Бухареста, який приземлився зранку в аеропорту «Київ Жуляни». Очікується, що 30 серпня він проведе першу прес-конференцію.

Зауважимо, румунський наставник ще не провів жодного тренування з командою — лише 30 липня кияни виходять з відпустки і протягом 3 тижнів готуватимуться до нового сезону на базі у Конча-Заспі.

Фото: Facebook