Дизайни помешкань виконані в своєрідному "вишуканому" стилі.

Так, за 8 кілометрів від Києва виставили на продаж замок в готичному стилі. Ціна за розкішне житло – 1 мільйон доларів.

Відповідне оголошення про продаж нерухомості з’явилося в одній з груп в Facebook.

Площа замку – 500 кв.м, також до нього додається 1,2 га землі, будиночок охорони або персоналу з гаражем і підсобними приміщеннями (150 кв. м), стайня на двоє коней (120 кв. м) і власний плац. Крім того, на території є озеро, альтанка, фонтан, фруктовий сад і розарій.

У замку багато кімнат: їдальня, камінна зала, кабінет, бібліотека, спальня (з власною ванною кімнатою і гардеробною), телевізійна, винний льох, гостьова спальня, кухня, госпблок, гардеробна.

“Який цей замок?! Відчиняючи двері розкішного, величного і трохи таємничого замку, ми потрапляємо в Середньовіччя… Нас зустрічають величаві 12-метрові стелі холу, антикварні меблі французького походження (які доставлялися в Україну кораблями)”, – розповів автор оголошення.

“Дизайн замку виконаний так, що тут ніколи не знадобитися ремонт”, – стверджує продавець.

Ще одне “розкішне” помешкання, яке нагадує палац, опублікували на сайті нерухомості.

“На продаж виставлено трирівневий палаццо, просочений духом духом італійського відродження: ренесансне велич пропорцій, витонченість деталей, гармонійне присутність антикварних меблів”, – пишуть в оголошенні.

Триярусна квартира знаходиться в будинку на вулиці Велика Житомирська, 4а. Вона має п’ять кімнат та займає площу понад 300 квадратних метрів.

У самій квартирі можна побачити колони в кімнатах, мансардну стелю, оббиту темним деревом і камін. У ванній є також зручний диван. Ще однією особливістю, крім незвичайного інтер’єру, є міні-сауна у квартирі.  У будинку є свій ліфт, кімната для охорони, 3 паркомісця.

За таке житло у центрі Києва продавці хочуть 28,12 млн гривень.

Нагадаємо, у Києві пропонують орендувати будинки за мільйони доларів зі спірним дизайном.

Фото: facebook