Пацієнтів нібито утримують під приводом їхньої психічної неварівноваженості.

Лікарі мережі клінік «Добробут» у Києві утримують пацієнтів у реанімаційних відділеннях, щоб швидше списати гроші з депозиту на лікування. Про це написав у своєму Facebook киянин Тарас Трояк.

Він розповів про те, як в одну з клінік мережі привіз свого батька з підозрою на інсульт. Чоловіка обстежили і не виявили жодних загроз для здоров’я, але все одно забрали у реанімаційне відділення і сказали рідним приходити наступного дня. Родина при цьому внесла депозит на лікування — 50 тисяч гривень.

Зі слів Трояка, кілька наступних днів його батьку кололи заспокійливі препарати і не давали забрати з відділення. Лікарі це пояснили тим, що пацієнт начебто був агресивним та регулярно «буянив».

«Кажу коли ми можемо його забрати? І тут їх ставлення змінюється, вони стають як ошпарені, і починається циганський табір. Ставлення з нормального змінюється на «я зайнята у мене багато роботи може бути завтра» якісь крики верески танці з бубном» — пише Трояк.

Далі, за його словами, батька не давав виписати психіатр — лікар запевняв, що пацієнта «треба тримати тільки в реанімації» щонайменше ще 4 дні. Коли його зі сваркою переконали дати лист виписки, виникла інша проблема — бригада транспортування клініки відмовлялася везти чоловіка додому.

«Починають шукати причини відмови — мовляв ви взагалі думаєте, що ви робите і всі справи. Ми говоримо так єдине що після двох десятків аналізів ваші колеги придумали, це біла гарячка, ви їх менше слухайте і все буде добре. Він каже ладно я нікому не вірю, перевірю сам. Почав перевіряти — ну ясна річ нічого такого немає, тато відгукується все ок. Завезли, залишили вдома» — підсумував Трояк.

Чоловік вважає, що лікарі клініки робили усе, аби надовше залишити його батька в реанімації і таким чином швидко використати увесь внесений депозит, адже в реанімації послуги коштують дорожче, ніж в терапії.

У коментарях під дописом Трояка клініка «Добробут» залишила допис з проханням зв’язатися з її Департаментом контролю якості сервісу.

«Ми дуже стурбовані ситуацією, яку Ви виклали. Для нас дуже важливо якісне надання медичних послуг. Дозвольте нам зв’язатися з Вами особисто» — йшлося у повідомленні.

Тарас Трояк не розповів, чим закінчилося його спілкування з клінікою, але, судячи з його відповідей на коментар, на вирішення проблеми він не сподівається.

Як ми вже писали, власником мережі клінік «Добробут» є кіпрська компанія Satumco Limited — її бенефіціарами є власник і глава Concord Capital Ігор Мазепа та акціонер мережі «Люксоптика» Олег Калашников; також нещодавно клініка поглинула конкурентну мережу «Борис» нардепа Михайла Радуцького. Нещодавно в одному з закладів «Добробуту» нібито відмовилися госпіталізувати жінку в напівпритомному стані.

ДОПОВНЕНО о 19:57. Після публікації в клініці «Добробут» нам прокоментували дану ситуацію. Пропонуємо ознайомитися з повним текстом відповіді:

«Ми докладаємо зусиль, аби наші пацієнти залишалися задоволені наданими послугами, переймаємося їх здоров’ям і обов’язково реагуємо на подібні повідомлення. Тому відділ контролю якості послуг наразі зв’язався з родичем пацієнта. За законом України та згідно з етичними нормами, ми не маємо права розголошувати і обговорювати у мережі діагноз пацієнтів та поширювати будь-яку інформацію, пов’язану з ним.

Але відкоментуємо ситуацію щодо депозиту. Він дійсно існує під час госпіталізації.

Сума депозиту в 50 тис. грн фіксується на випадок серйозного перебігу хвороби та для швидкого реагування. Якщо пацієнт потребує менше коштів на лікування, залишкова сума повертається.

Медична мережа «Добробут» – компанія відкритих комунікацій у межах чинного законодавства. Кожне звернення та зворотний зв’язок важливі для нас і розглядаються в індивідуальному порядку», – прокоментувала ситуацію Тетяна Анікєєвамедичний директор медичної мережі «Добробут».

Фото: Фейсбук