З мережею начебто збираються судитися.

Мережа торгових центрів «Епіцентр» перейшла на роботу онлайн, але не пропрацювала систему відповідно до протиепідемічних норм. Інформацію про порушення, які були зафіксовані на вихідних, дісйно прибрали з сайту Держпродспоживслужби — це підтвердив начальник відомства Олег Рубан.

За його словами, повідомлення про порушення довелося прибрати, «щоб уточнити адресу», за якою відбувалися порушення.

«Щодо «Епіцентру» у нас було виявлено (порушення – ред.) на Степана Бандери, ми прибрали інформацію з сайту, тому що хочемо уточнити всі адреси, і буде обов’язково судовий позов, підготовлені документи в правоохоронних органах» — заявив Рубан, пише УНН.

Нагадаємо, раніше Держпродспоживслужба написала у Facebok, що гіпермаркет порушив правила карантину і запускав відвідувачів вcередину. Нині повідомлення про порушення карантину на сайті відомства виглядає інакше, згадок про судові позови там немає.

«…ми продовжуємо контроль ситуації, і вимагаємо, щоб «Епіцентри», як і інші суб’єкти господарювання, організували роботу онлайн на суботу-неділю не порушуючи протиепідемічні норми» — йдеться в публікації.

Водночас, користувачі соцмереж на вихідних повідомляли, що деякі магазини «Епіцентр» (зокрема, на вулиці Кришталевій, 6, що на Святошині) продовжують працювати і навіть публікували відео- та фото-докази.

Люди писали, що «онлайн»-роботу магазинів «Епіцентр» організували наступним чином: на вході поставили консультантів, які допомагали клієнтам зробити замовлення через Інтернет, а потім консультанти одразу ж виносили замовлений товар покупцям.

В мережі магазинів «Епіцентр» заявляють, що вихідними усі маркети працювали виключно на видачу онлайн-замовлень і скаржаться на «провокації від деяких радикально налаштованих груп», які після придбання товару онлайн «позиціонують це як офлайн-покупку». Перед тим адміністрація мережі збиралася влаштувати «72-годинну п’ятницю» через карантин «вихідного дня».

Нагадаємо, сьогодні МОЗ залякало новою соціальною рекламою про коронавірус з могильними плитами людей.

Фото: фейсбук