Директорка департаменту Гінзбург каже, що пацієнтів з підозрою на COVID-19 мають дуже ретельно обстежувати.

Черги з машин швидкої допомоги на в’їзді до Олександрівської лікарні виникають через необхідність поглибленого обстеження всіх госпіталізованих з підозрою на коронавірус. Про це в ефірі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ» повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

За її словами, прийом пацієнтів з підозрою COVID-19 на відрізняється від інших випадків.

«Це не просто пацієнт, якого привезли, одразу на приймальному відділенні описали і скерували у відділення за напрямком. Кожний пацієнт потребує ретельного вивчення, переодягання медичних працівників. Чому саме в Олександрівській? Тому що там координована госпіталізація, маршрутизація пацієнтів» — зазначила Гінзбург.

Також чиновниця не виключила, що очевидці бачили не чергу зі «швидких», а декілька автомобілів, які відстоювалися після виїздів.

«Ми ж розуміємо, що якщо в Олександрівській лікарні розгорнено 650 ліжок, то задіяні всі — хірургічні, офтальмологічні, гінекологічні ліжка. Це для пацієнтів все зроблено так, щоб кваліфіковано було призначення щодо лікування чи обстеження. Це одна історія. А інша — це те, що ми вже не раз говорили — «швидкі» без пацієнтів там стоять, бо потребують обробки. А з боку картинка, що просто стоять «швидкі» — зазначила Гінзбург.

Нагадаємо, «Київ Оперативний» повідомив, що вночі біля Олександрівської лікарні стояли у черзі машини швидкої допомоги з хворими на COVID-19. Повідомлялося, що одна з бригад чекала на в’їзд до лікарні «майже 5 годин». Вказувалося, що в машинах начебто хворі на коронавірус «середньої тяжкості».

Фото: Фейсбук