Це сучасні комплекси з антивандальним захистом.

Про це повідомляє прес-служба мера.

Окрім капітальних споруд в парках та зонах відпочинку, у центрі Києва встановлюємо автоматизовані громадські вбиральні. Це сучасні комплекси з антивандальним захистом. Зовні нові туалети мають вигляд колон, аби не дисонувати з архітектурою історичного Києва. Таких  вбиралень в центрі столиці встановили вже 10. Але, цього замало. Тому, будемо розглядати можливість розміщення більше сотні таких вбиралень», – повідомив Віталій Кличко.

Зокрема, такі вбиральні встановлюють в історичній частині міста, де пролягають популярні туристичні маршрути – на Європейській площі, вулицях Хрещатик та Прорізна та на Володимирському проїзді.

До цього проекту залучалися і бюджетні кошти, і кошти меценатів.

Повідомляється, що автоматизовані вбиральні обладнані автоматичним відкриттям дверей, безконтактною сушкою рук, датчиком присутності відвідувача, кнопкою виклику допомоги. Вартість користування туалетом – 5 гривень. Кошти спрямовують на утримання вбиралень.

Комфортне місто починається з елементарних речей. Саме тому за останніх 6 років у столиці збудували та відремонтували 44 туалети, зокрема в парках та скверах. Загалом у Києві функціонує більше 100 громадських туалетів, які перебувають у комунальній власності. Крім того, за останніх кілька років міська влада повернула шість громадських вбиралень, що були незаконно здані в оренду чи користування. Це результат роботи міського підприємства «Київводфонд» та правоохоронних органів міста», – підкреслив Віталій Кличко.

Він додав, що наразі у частині повернутих вбиралень триває ремонт, а частину – оновлять наступного року.

Фото: kiev.klichko.org