Деталі святкування Нового року розповів Ігор Добруцький, організатор новорічних святкувань у столиці протягом останніх років.

На «новорічному шляху» встановлять три тематичні ялинки: Чарівний ліс, ялинку в стилі полігональної кришталевої іграшки та в петриківському розписі. Про це розповів автор і президент етнокультурного проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький у програмі «Ранок по-київськи» на телеканалі «Київ».

Перша ялинка буде на Софійській площі, заввишки понад 31 метр. Друга, 20-метрова – під Аркою Дружби народів. Третя – близько 18 метрів у висоту – стане головною ялинкою Подолу. Всі три ялинки будуть штучними.

Через карантинні заходи цього року в столиці не проводитимуть святкових концертів на площах міста. Не буде й традиційного ярмарку. Однак організатори все одно подбали про створення святкового настрою для киян і гостей міста.

«Буде щось подібне на «теренкур» – 4-кілометрова новорічна доріжка, якою можна буде гуляти, дотримуючися соціальної дистанції. Вона об’єднає декілька локацій: Софійську площу, Скляний міст, Арку Дружби народів, Володимирську гірку, алею художників, Андріївський узвіз та Контрактова площу. Дорогою можна буде купити чай, глінтвейн та смаколики. Але новорічної їжі цього разу також не буде», – розказав Ігор Добруцький.

Kyiv Media

Kyiv Media

Kyiv Media

Не буде звичної концертної програми – тільки фонова музика.

Також святковий настрій створюватимуть ілюмінація, ковзанки, каруселі. На Софійській площі буде розташована віртуальна резиденція Святого Миколая, де діти зможуть загадати побажання.

«Святий Миколай вже старенький і знаходиться на самоізоляції. Тож з ним можна буде поспілкуватися віртуально», – розказав організатор свят.

Нагадаємо, що офіційне святкування Нового року на Софійській та Контрактовій площах, а також біля Арки дружби народів триватиме із 19 грудня до 19 січня.

Фото: Facebook