На її місці планують зробити офісний центр із надбудовою.

Будівлю «Квітів України» на вул. Січових стрільців, 49 у Києві, почали зносити сьогодні вдень. Відео з місця події показала Facebook-спільнота «Мапа Реновації».

На відео помітно, що на території під будинком орудує екскаватор. Декілька активістів стукають у паркан, яким обгороджено будівлю, але робітники не реагують.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Мапа Реновації (@map_renovation)

Як уже повідомлялось, інвестори планують реконструювати цей будинок і перетворити його на офісний центр із надбудовою й підземним паркінгом. Замовником реконструкції виступає ПрАТ «Квіти України», а передпроектні пропозиції розробляла архітектурна майстерня Георгія Духовичного.

Раніше з будівлі було зрізано 30-метровий виноград.

Представники “Квіти України” повідомляють, що інвестором начебто є Rockwill Group, у склад якої входить Rockwill Wealth Solutions Limited (United Kingdom) та RWS Immobilien (Чехія). Спеціалізація – інвестиційні проекти, керування інвестиціями, реконструкція та реставрація будівевль, зміна призначення і експлуатаціних властивостей нерухомостей. Сума інвестицій в «Квіти України» – начебто в межах 12 мільйонів доларів США.

Фото: скріншот