Сцену встановили за адресою Каштанова, 5-А.

В Центрі дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Деснянського району відкрили нову сцену, будівництво якої відбулося в рамках проекту «Громадського бюджету». Про це повідомляє прес-служба Деснянської РДА.

Повідомляється, що цей проект підтримали голосами 1752 мешканці району.

Також в повідомленні вказано, що за 32 роки функціонування ЦДЮТ заклад не мав власної сцени:

«Заняття хореографією, сучасними танцями та вокалом, постановка концертних номерів відбувалося у приміщеннях, які непристосовані для цих напрямів позашкільної освіти. Вихованці дитячих творчих колективів не мали змоги в повній мірі отримати навички виступів на великій сцені».

Критий сценічний майданчик встановили на прилеглій території філії Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району по вул. Каштановій, 5-А.

В теплий період року сцену безоплатно використовуватимуть вихованці закладу, які отримують позашкільну освіту в гуртках та творчих колективах відділів художньої творчості, спортивно-оздоровчої роботи і декоративно-ужиткового мистецтва.

Також тут проводитимуться святкові заходи – День відкритих дверей, День захисту дітей, майстер-класи, пленери, виставки, заходи літнього клубу «Острів скарбів».

Фото: Фейсбук