Забудовником є Дмитро Федотенков.

У колишньому четвертому корпусі заводу «Арсенал» біля кінотеатру «Зоряний» розпочали будівельні роботи. Про це повідомляє The Village.

Повідомляється, що тут планували відкрити новий фудхол від співвласника мережі ресторанів Tarantino Family Дмитра Федотенкова. Ресторатор підтвердив журналістам, що роботи проводить його команда.

На запитання, йдеться про демонтаж будівлі чи реконструкцію, Федотенков відповів: «Це реконструкція, але, безумовно, буде багато демонтажу. Бокові «вуха» будуть знесені повністю, тому що вони аварійні».

Повідомляється, що Федотенков є власником ділянки напроти кінотеатру з боку вулиці Московської, на якій розміщений четвертий корпус заводу «Арсенал».

Він запевняв, що планує реконструювати його наступним чином: «Взяти цю будівлю, оновити її, але залишити в колишніх межах із невеликою висотністю». У корпусі хочуть запустити комплекс із фермерським ринком та ринком їжі.

Як ми писали, один із цехів «Арсеналу» був викуплений Федотенковим спільно з Максимом Микитасем, екс-власником «Укрбуду». Після того, як Микитася посадили в СІЗО, реальним власником компанії начебто став саме Федотенков.

Нагадаємо, раніше Федотенков збудував і запустив ресторан в Парку партизанської слави всупереч рішенню про зупинення робіт.

Фото: Гугл Карти