Його учасниками стали працівники підприємств Міноборони.

В суботу, 15 травня, понад 80 працівників державних підприємств Міноборони впорядковували пам’ятник архітектури — будинок Сікорського на вул. Ярославів Вал, 15-А у Шевченківському районі столиці. Про це повідомляють «Українські новини».

Толоку присвятили Дню науки, який в Україні відзначають саме 15 травня.

«Наш досить потужний колектив однодумців, який, маю надію, поповнюватиметься, одностайно вирішив, що ця перша толока стане достойним стартом на шляху відновлення споруди. А згодом саме тут буде розташований музей видатного конструктора, який доповнить історію Києва», зазначив директор ДП «Готель «Козацький» Віктор Куліш.

Також сайт Міноброни повідомляє про те, що відомство готове передати будинок Сікорського київській громаді. В міністерстві нагадують, що будинок нині арештовано ухвалою Печерського районного суду м. Києва від 04.01.2018, і що він входить до складу нерухомого майна ДП «Готель «Козацький».

«Таким чином, реконструкція будинку, відповідно до законодавства України, неможлива, а будь які дії з його реставрації допустимі за умови розробки установлених норм щодо реставрації пам’яток історії, культури та архітектури (…) Робота щодо передачі Будинку Сікорського до комунальної власності територіальної громади Києва буде продовжена після скасування арешту на будівлю» — йдеться в повідомленні.

Як ми повідомляли, відновити садибу Сікорського за свій кошт пропонують посольство США у Києві (більшу частину життя авіаконструктор провів в Америці) та бізнесмен Ярославський. Також реставрувати будинок вимагають через суд.

Фото: Українські новини