В будинку на проспекті Тичини, 5А стався конфлікт між головою ЖБК та мешканцями.

Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Люди кажуть, що газ вимкнули раптово в недільний вечір ще 7 листопада. Для відновлення очікують від ЖБК актів перевірки вентиляційних каналів по кожній квартирі.

“Щодо будинку по вул. Тичин, 5А балансоутримувач ЖБК “Молодіжний-1″ станом на 25 листопада 2021 року не надав акти перевірки вентиляційних каналів у 90 квартирах. Тому, згідно з Правилами безпеки систем газопостачання розподіл газу в них не відновлений”, – розповіли в “Київгаз”.

Бригади спеціалізованої компанії взялись обходити квартири для перевірки справності вентиляційних каналів вже з наступного дня після відімкнення газу, запевняє голова ЖБК.

“У нас є квартири які зачинені, власники квартир проживають в Америці, є які проживають на дачах, в лікарні. Проте вони не бажають відчиняти двері, і наголошують що це наші проблеми. Вони все звалили на мешканців які з ними уклали прямі договори”, – запевняє  голова ЖБК Олена Круглова

Kyiv Media

Ситуація додатково загострилась тому, що перевірка коштує 150 гривень. Мешканці кажуть що ці гроші входять у квартплату.

Претензії мешканців до ЖБК не є безпідставними, – зазначають фахівці.

“Сам ЖБК як утримувач цих коштів має обслуговувати ці вентиляційні канали в будинку. Якщо вони брали гроші, але не виконали роботу, то фактично ЖБК порушило свої зобов’язання”, – наголосила юристка Марія Осипчук.

Як ми писали раніше, на Оболоні розгорілось протистояння між мешканцями та головою ЖБК.

Фото: скріншот