Відкритий показ фільму відбудеться до 31-ї річниці перепоховання Василя Стуса, Юрія Литвина та Олекси Тихого.

У Києві відбудеться відкритий показ документального фільму «Ваш Василь» за участю творчої групи стрічки. Повідомляють в анонсі події в Facebook.

У фільмі про постать справжнього Василя Стуса розповідають його рідні – сестра Марія та син Дмитро, а також однодумці та товариші.

«Реальна історія життя поета, побудована на уривках з віршів, щоденників, листів, виступів та фрагментів з допитів. «Ваш Василь» – саме так Стус підписував свої листи рідним та друзям з ув’язнення», — йдеться в анонсі.

Головною музичною темою фільму став трек львівського репера «Паліндрома» («Кашляючий Ед») на вірш Василя Стуса «Ще й до жнив не дожив».

Показ відбудеться 19 листопада о 18:30 в Будинку Кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6).  Вхід на фільм вільний, виключно у захисній масці. Обов’язкова реєстрація.

Нагадаємо, 19 жовтня, суд задовольнив позов лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука та заборонив розповсюдження книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса” без дозволу самого Медведчука. Автора зобов’язали прибрати з тексту згадування імені Медведчука. Після рішення суду весь наклад розкупили за лічені хвилини, видавці анонсували новий випуск. Натомість міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко запевнив, що особисто закупить партію книг Вахтанга Кіпіані для національних бібліотек.

Фото: facebook