Послуги начебто буде надавати приватна компанія.

В Дарницькому районі Києва з 26 квітня відключать програмно-апаратний комплекс для управління ЖКГ і забезпечення диспетчерського зв’язку. Про це пише Facebook-спільнота «Дарниця Лайв» з посиланням на повідомлення керуючої компанії.

Автори публікації стверджують, що «на це місце хочуть завести іншу фірму», і начебто не тільки в Дарницький, а і в Оболонський, Подільський, Святошинський та Шевченківський райони столиці.

«Суть в тому, що всі заявки по ЖКГ, аварійні ситуації, застрягання в ліфтах, проблеми з опаленням, вмикання/вимикання світла в під’їздах, тощо, проходять через цей ПАК (…) Для розуміння масштабу. За минулий рік через систему пройшло 200 тисяч звернень» — йдеться у повідомленні.

Щоправда, яку саме компанію збираються «завести» для надання цих послуг, в повідомленні не вказано. Однак дописувачі під цим постом повідомляють, що в деяких будинках дійсно з’явилися оголошення про те, що у випадку проблем з ліфтом повідомити про них в аварійну службу можна лише телефоном.

Дарницька РДА та керуюча компанія поки не коментували цю інформацію, редакція Kyiv Media намагається отримати роз’яснення з цього приводу.

Тим часом, Кличко показав, як у Києві ремонтують прибудинкові території.
Фото: Фейсбук