Попри це, в місті поступово відновлюють роботу різні заклади.

У Бучі створено реєстр ушкодженого майна, який налічує 1173 об’єкти – від багатоквартирних будинків до об’єктів критичної інфраструктури. Про це 3 травня розповів міський голова Анатолій Федорук в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

За місяць нам вдалося забезпечити відновлення критичної інфраструктури – сьогодні ми констатуємо, що всі населені пункти нашої громади, а їх 14, мають газ, світло, централізовану воду. Звичайно, є певний відсоток там, де ушкоджено настільки, що відновлення потребує певного часу, тож працюємо над вирішенням цих питань. Займаємося благоустроєм, зібрали всю техніку, яка залишилися на вулицях міста… Тож практично місто готове прийняти мирних громадян, які тимчасово вимушені були покинути помешкання“, – сказав Федорук, однак наголосив, що небезпека все ще існує через певні чинники: військову загрозу вторгнення РФ, а головне – замінування.

Також Федорук зазначив, що вцілілі магазини відновили свою діяльність, працюють аптеки, функціонує сфера соціальних послуг. Крім цього, курсує громадський транспорт, зокрема, відновлено автобусні маршрути на шляхах, які фактично є безпечними і там, де є пасажиропотік.

За словами міського голови, у Бучі з 1 тис. 173 пошкоджених внаслідок бойових дій об’єктів у місті 327 не підлягають відновленню.

Тим часом, підозрюваний у вбивствах і тортурах у Бучі рашист заперечує свою вину.

Фото: Фейсбук