Також очищують дорогу Київ – Суми – Юнаківка.

У кожній звільненій області дорожники розпочали відновлювальні роботи та генеральне прибирання шляхів. Про це повдіомляє в Фейсбуці міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Дорожники йдуть слідом за піротехніками ДСНС – очищуючи вже розміновані вулиці. У Бучі 12 квітня працювали на вулиці Бориса Гмирі, біля ЖК Континент. За день вдалося очистити близько кілометра бучанських вулиць.

Розпочали роботи з відновлення проїзду на регіональних дорогах Сумщини. Область межує з росією та першою потрапила під ворожі обстріли та часткову окупацію.

Дорожники працюють над відновленням сполучення з населеними пунктами, які звільнені від окупаційних військ, від наслідків військових дій очищують дороги Н-12 Суми – Полтава та Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.

Оперативно опрацьовуємо питання відновлення проїзду зруйнованими штучними спорудами та плануємо відновлювальні роботи й на інших автошляхах: Р-44, Р-45 і Р-61. У сусідній Харківщині досі точаться бої, але на основних транспортних коридорах працюють дорожні бригади – забезпечують проїзд на київському та дніпровському напрямках, прибирають пошкоджений транспорт та залишені на дорогах та вздовж узбіч автівки. Наш пріоритет як і раніше – безпечна логістика, у фокусі дорожників – належне утримання трас М-03 та М-18” — вказує Кубраков.

Фото: Фейсбук