Окупанти контролюють частину території Київської області.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури України інформує про те, як минула ніч на 21 березня на різних ділянках фронту. Дані наводить прес-служба.

В Київській області складна ситуація зберігається в Бучанському районі, Броварському, а також в місті Славутич.

  • Київщина

Постійні бої в напрямку Житомирської траси. Макарівська громада під обстрілом ворога. Вночі обстріляли селища Петрушки та Шпитьки Дмитрівської громади.

Багато сіл в Бучанському районі знаходяться в окупації, що наближає гуманітарну катастрофу. Ворог обстрілює села, немає можливості виїхати. Бої та обстріли в Гостомелі, Бучі, Ірпені.

В Броварському районі на території трьох громад — ворожа техніка, періодичні хаотичні обстріли.

Славутич – відрізаний від постачання.

  • Чернігівщина

Бої навколо Чернігова. Періодично росіяни обстрілювали околиці міста. У всьому Чернігові вже майже два тижні немає світла, води, тепла. Практично ніде у місті немає зв’язку, більша частина — без газу.

  • Сумщина

Всю ніч тривали обстріли передмістя Сум.

Близько 4 ранку внаслідок обстрілів пошкодили ємності з аміаком на заводі “Хімпром”. Стався витік. Радіус ураження близько 2,5 кілометрів, працюють аварійні бригади заводу та ДСНС.

  • Харківська область

Вночі активізувалися обстріли житлових кварталів Харкова. По області тривають бойові дії в напрямку Ізюму. Гуманітарні вантажі вчора доставили до Малої Рогані, але пропав зв’язок з 6 людьми з колони, які виїхали на Вовчанськ, це тимчасово непідконтрольна ЗСУ територія.

  • Рівненська область

Два ракетних удари. Працює відповідна комісія. За попередньою інформацією, є поранені та людські втрати.

  • Луганщина

Вночі обстріляли Новодружеськ, Лисичанськ та Рубіжне. За минулу добу близько 20 пошкоджених або зруйнованих об’єктів, з яких 3 багатоквартирних та 9 приватних житлових будинків, продовольчий склад, господарчі споруди, гаражі, об’єкти інфраструктури.

  • Донеччина

Мар’їнка, Очеретине, Авдіївка — постійні обстріли, авіаудар. По Мар’їнці знову — активні спроби прориву. Безуспішні.

Маріуполь — без змін. Колона з автобусів сьогодні вирушить із Запоріжжя до Бердянська, щоб евакуювати людей із Бердянська (тих, хто доїхав туди з Маріуполя самотужки).

  • Миколаївщина

У місті була повітряна тривога. Протягом доби — обстріли сіл поблизу міста. Попередньо 3 легко поранених. Продовжується бої. Частина населенних пунктів знаходиться без електропостачання та тепла.

  • Херсонщина

Тривають сильні вибухи в районах області поблизу Миколаївщини. Вночі також у Херсоні були автоматні постріли.

Житомирська, Кіровоградська, Вінницька, Хмельницька, Тернопільська, Львівська, Одеська, Івано-Франківська, Полтавська, Запорізькі області — вночі повітряні тривоги. Ударів не зафіксовано.

Дніпропетровська, Волинська, Закарпатська, Черкаська, Чернівецька — ніч минула без тривог.

Фото: Фейсбук